Linia produkcyjna

Jiangsu Yida chemiczny jest profesjonalną produkcją i bazy R & D eterów glikolu i jego serii estrów. Yida jest kluczowym high-tech z krajowego programu palnika. Spółka zajmuje powierzchnię 110 MU i ma 280 pracowników, a 68 z nich to naukowcy z Centrum etery glikoli.

Istnieją cztery linie produkcyjne w siedzibie, dwie dla drobnego inżynierii chemicznej i dwa są eksperyment pilotażowy linie produkcyjne R & D, która może produkować ponad 40 odmian naszych produktów oprócz bębna owijania z rocznej produkcji 50.000 ton / co rok. Jest to podmiot gospodarczy w siedzibie, która integruje badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży.

Jilin Yida jest spółką zależną Jiangsu YIDA z kapitałem zakładowym w wysokości 40.000.000 RMB. Spółka zajmuje powierzchnię 210 MU i ma 190 pracowników. Projekt pierwszy etap został wprowadzony do produkcji w grudniu 2007. Powołując się na korzyść surowców w Jilin, Jilin Głównymi produktami są YIDA eterów alkoholi i eterów Ester produkty serii E oraz produkty, które są wtórne serii P oraz roczna produkcja wynosi 50.000 ton. Poza tym, Jilin Yida obsługuje także linie produkcyjne auto bębna owijania, które mogą być stosowane zarówno przez nas, jak i sprzedawanych produktów.

Zhuhai Yida jest spółką zależną Jiangsu YIDA z kapitałem zakładowym w wysokości 39,14 mln RMB, element wbudowany 2 linie produkcyjne, które może produkować 11 rodzajów eterów glikolu i jego produktów serii Ester serii E i serii P. Po tym, będziemy korzystać z zaawansowanych technologii, aby oszczędzać na energii i zmniejszenia marnotrawstwa ochrony środowiska produktów surowców i zorientowany rozpuszczalników jako PM i PMA, pojemność PM 50,000t / rok i PMA jest również 50,000t / rok.

R & D

Yida ma unikalną krajowej i wojewódzkiej technologii inżynierii poziom ośrodek badawczy eterów glikolu i ustawia poziom Państwowa Stacja robocza podoktoranckie. Yida rozwija również sojusz Produkt nauczenia-badawczy współpracujący z Dalian University of Politechniki, Nanjing University, Changzhou Leśnego Uniwersytetu i innych uczelni krajowych.

Wzrost o 5 nowych odmian i wprowadzają je na rynek każdego roku:

      

Zróbcie przejście do zorientowanych ochrony środowiska rozpuszczalników i surowców, takich jak nowy materiał i elektronicznych produktów chemicznych, w celu realizacji wymiany uaktualnienie produktu.

Każdy z naszych produktów jest dostosowana do klienta biznesowych i potrzeb, takich jak eter glikolu PNB, eter glikolu PE, eter glikolu PPH, propionian n-propylu, n-butylu propionian n-amylu propionian i octan izopropylu może zostać przesunięta na rynek przez tryby R & D. Jeśli klienci mają inne specjalne wymagania dotyczące naszych produktów, nasza firma może tworzyć wyłącznie i dostosowane do nich.